Půjčky zkušenosti a recenze půjček.

Zkušenosti a recenze ze světa půjček.

půjčky diskuze

 

V této sekci naleznete články ze světa půjček a financí.

Rady jak nenaletět podvodníkům a jejich triky, nesmíme zapomenout ani na zkušenosti a recenze nebankovních a bankovních společností, které chystáme v nejbližší době. Naleznete zde informace, jak se bránit exekutorovi, jak vyhlásit osobní bankrot a mnohé další užitečné informace.

Kolik stojí výpis z registru? Jak dlouho trvá vyškrtnutí z registru dlužníků?

přidáno:4.7.2013 16:06

V dnešním článku si povíme o registrech dlužníků, nejvíce vás zajímá, jak dlouho trvá vyškrtnutí z takového registru, dále si registry přehledně rozdělíme, a povíme si, jak je jednoduché se do registru dostat.
Pokud jste již někdy v minulosti měli problém se splácením svých půjček, ať už to je běžná půjčka, či nevčasné zaplacení účtu za telefon, nebo energie, pak je téměř jisté, že jste zaneseni v některém z registrů dlužníků.

Rozdělení registrů:
Žádáte-li o hypotéku, či běžný úvěr, můžete si být jisti, že si vás poskytovatel půjčky, či hypotéky řádně prověří. S největší pravděpodobností k tomu využije některý z registrů dlužníků, které existují na českém finančním trhu. „I když je podobných registr ...


   

Stát se spoluručitelem ano, či ne?

přidáno:5.6.2013 11:19

ručitel

Být spoluručitelem, ano, či ne? Možná i vy jste slyšeli tuto větu od svého dobrého kamaráda, či člena rodiny, potřeboval bych spoluručitele, nemusíš se obávat, vše budu splácet já. Přesto však zbystřete! V tomto článku se dozvíte více, co vlastně být spoluručitelem znamená a obnáší.  Pokusili jsme se vše vypsat v přehledných bodech.

  1. Co spoluručení znamená? Jednoduše řečeno, pokud někomu spoluručíte Tím, že podepíšete ručení, se totiž zavážete, že za neplatícího dlužníka zaplatíte dluh vy! Pokud dlužník nemá na zaplacení, banka, či jiná finanční instituce se obrátí na vás, abyste dluh, či splátku uhradili vy. V nejhorších případech může dojít i k zabavení majetku spoluručitele.
  2. ...
       

Jak získat americkou nebankovní hypokéku?

přidáno:25.4.2013 10:08
hypotéka

Možná i Vy z vlastní zkušenosti víte, že se někdy člověk může dostat do těžké finanční situace, která nejde vyřešit bez pomoci. Žádat o peníze v bance bohužel nemůže každý klient.

Banky mají své pravidla a podmínky, za kterých hypotéku či úvěr poskytne. Záznam v registru dlužníků nebo neschopnost doložení příjmů, je jedním z hlavních důvodů, proč uvažovat o jiném řešení, než je získání peněz od bankovní instituce.  Velmi vhodnou variantou, jak vyřešit své finance, je zažádat o nebankovní hypotéku, která se stala velmi populární díky výhodným podmínkám.

Hypotéka bez registru je bezúčelná. Při žádosti není potřeba udávat důvody, proč a také na co peníze po ...


   

Zpětný leasing nemovitosti – pro mnohé poslední záchrana!

přidáno:4.3.2013 11:53
zpětný leasing nemovitosti

Jak již z nadpisu vyzní, zpětný leasing bývá pro mnohé klienty poslední šancí, jak zachránit sebe před osobním bankrotem a nemovitost před dražbou. Proto si dnes o zpětném leasingu řekneme více.


Zpětný leasing je produkt určen pro klienty, kteří potřebují hotovost, či umořit více půjček, oddlužit nemovitost, vyplatit exekuce. Tito klienti bohužel nemají šanci dostat úvěr nebo půjčku od žádné bankovní, či nebankovní instituce, jelikož jsou pro ně nebonitní, nebo mají negativní záznam v bankovním registru. Jediným  možným řešením jak se vyhnout exekucím nebo vystěhování je zpětný leasing nemovitostí.  Zpětný leasing nemovitostí poskytujeme ...


   

Půjčky a úvěry v roce 2013 – Novela spotřebitelského úvěrování.

přidáno:21.1.2013 12:54
novela zakona

Máme zde rok 2013 ten přináší mnoho novinek zejména novel, vešla v platnost novela zákona o spotřebitelském úvěru, tato novela by měla zabránit věčným praktikám některých podvodníků s půjčkami a úvěry. Pojďme si několik nejdůležitějších novinek představit.


Telefonní čísla – Konec linkám 900 – konec 90Kč za minutu.


Pro telefonickou komunikaci se zákazníkem, při sjednávání spotřebitelského úvěru, nebude možné využívat telefonní čísla 900, 906. Tím by mělo být zamezeno, praktice obrání klienta po telefonu.  90kč za min. není opravdu férové jednání!  


Odpovědné úvěrování – konec p ...
   

Hypotéka dlouhodobě, či krátkodobě?

přidáno:2.1.2013 15:01
hypotéka

Mnozí z vás co si hodláte vzít hypotéční úvěr si pokládáte mnoho otázek jednou z nich je, zdali splácet vysoké částky krátkodobě, či platit nižší částku dlouhodobě s tím, že zaplatíte celkově více. Hypotéka je celoživotní úvěr, a člověk musí volit rozumně a měl by počítat s mnoha aspekty.  V dnešní době jsou hypotéční úvěry na svém úrokovém minimu, proto se dnes hypotéční úvěry vyplácí, avšak co je dnes nemusí být za několik let. To si musíme uvědomit a zařídit se podle toho.


Podívejme se tedy, co většina odborníků doporučuje.  Banky ...


   

Nejbezpečnější půjčka na českém trhu

přidáno:2.1.2013 12:30
půjčky Provident

Půjčky patří do běžného života ze zcela jasných důvodů, existuje mnoho základních věcí, které nejsme schopni přímo zaplatit. Dnešní svět se proto chtě nechtě bez půjček neobejde. Důležité je však vybrat si správně, protože jinak by se nám půjčka nejenže pěkně prodražila, ale i zhořkla. V Česku je však poskytováno mnoho finančních produktů, výběr toho nejlepšího však není vůbec jednoduchý.

Odborníci doporučují Provident Financial

Společnost Provident Financial doporučují i finanční odborníci, kteří ocenili její dostupnost, rychlost a hlavně bezpečnost. Provident je jedničkou na českém trhu. Vítězně vyšli z průzkumu a testování nebankovních spotřebitelských úvěrů, proto se nemusíte obávat žádných pod ...


   

Rozdíl mezi půjčkou a úvěrem

přidáno:4.12.2012 13:15
hypotéka

Mnoho lidí mezi půjčkou a úvěrem nevidí žádný rozdíl, ale rozdíly tu opravdu jsou. Na rozdělení platí jasná právní forma. Pojďme si teda vysvětlil, jak to tedy vlastně je.

Půjčka
U půjčky se nemusí vždy jednat pouze o peníze. Může se jednat o jakýkoliv hmotný majetek. Předem musejí být dány podmínky půjčky. Většinou se udává výše odměny, výše úroků nebo doba splácení. Smlouva o půjčce je tzv. reálná, tudíž může k uzavření dojít samostatným předáním předmětu. Tedy ke smlouvě nemůže dojít bez předání předmětu půjčky.

Úvěr
Naopak u úvěru se musí jednat vždy o finanční prostředky. Smlouva o úvěru je tzv. konsenzuální tudíž může být uzavřena aniž by došlo k předán ...


   

Hypotéka - co vše lze počítat do prokazatelného příjmu?

přidáno:26.9.2012 11:38
hypotéka

Chcete požádat o hypotéku a bojíte tvrdých kriterií, které po vás banka bude požadovat? Jaký je potřeba příjem, aby vám banka schválila hypotéku? Co vše se dá počítat do příjmu pro hypotéční úvěr? Toto jsou časté otázky mnohých z vás. Proto si dnes povíme co lze brát, jako prokazatelný příjem, pro získání hypotéky.

Pokud zvažujete, že byste si pořídili byt či dům právě pomocí hypotéky, určitě vás bude zajímat, jaké příjmy vám banka uzná. Patří sem výhradně čist ...


   

Konsolidace půjček - snižte své neúnosné splátky - konsolidujte

přidáno:6.9.2012 11:43
pujcky

Konsolidovat lze téměř každý druh nějakého závazku. Nejčastějšími cíli konsolidace se stávají spotřebitelské úvěry, kreditní karty nebo spototřebitelské půjčky. Díky tomu je velmi snadné převádět úvěry mezi jednotlivými bankami, čehož začali banky využívat především právě konsolidací úvěrů. Obecně přežívá ve společnosti domněnka, že o konsolidaci úvěrů žádá člověk až v momentě, kdy už není schopen splácet své půjčky, úvěry, hypotéku. To je ovšem veliké nepochopení ze strany klientů. Naopak o konsolidaci musíte zažádat ještě ...


   

Články: 16-30 z celkem: 75 Začátek | Následující