Na co si dát pozor než si půjčite?

Na co si dát pozor než si půjčite?

Čtěte pozorně jak se vyvarovat častých chyb a jak nenaletět.
V této sekci Vám poradíme jak nenaletět podvodníkům a nedostat se ještě do větších finančních broblémů. V dnešní době se na tíživé situaci lidí přiživují podvodníci popřípadě společnosti, které mají své postupy jak vás legálně obrat o peníze. A my Vám poradíme jak se tomuto vyvarovat.
Než si půjčíte, dá se zjistit o dané společnosti mnoho údajů na internetu. Které Vám pomohou vybrat správnou společnost, nebo spíše vyfiltrovat ty špatné, či méně důvěryhodné finanční společnosti. Od těchto společností, si nedoporučujeme půjčovat.


1.Neplaťte nikdy nikomu žádné peníze předem! Ať vám slibují, co vám slibují vratné zálohy, cokoliv o peníze příjdete z 99 procent to mi věřte. Jedinou možnou alternativou je stržení, či zaplacení poplatku po připsání částky na Váš účet. To je jediná funkční alternativa. Pozor také na nutnost pro získání půjčky uzavřením investičního, či životního pojištění. Pojistka vám zůstane a úvěr bude zamítnut. Pozorní buďte také při vytáčení čísel začínající předvolbou 900. Například volání na telefonní číslo 900 082 239 stojí osm korun za jednu minutu, volání na telefonní číslo 900 952 357 stojí 95 korun za minutu.Cenu hovoru určuje čtvrté a páté místo v telefoním čísle. První a nejdůležitější pravidlo jak nenaletět.


2.Hledejte prověřené společnosti typu (Profi credit, Cofidis, Smart ,Provident, Credium..)


3.Firmu, či jednatele společnosti si prověřujte na Google.cz. Hledejte max. informací o společnosti. Název společnosti, nebo jméno jednatele za které dopíšete slovo podvod, nechte vyhledat na Google.cz Nebojte se zeptat obchodního zástupce pro koho pracuje a kdo je jednatel společnosti. A nejprve si firmu prověřte.


4.Každá správná společnost uvádí v informacích o sobě IČO společnosti. IČO nechte vyhledat v centrálním registru:http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz Zde zjistíte max. informací.  Např. také vklad. Správná společnost má vloženo min. několik milionů.


5.Dobře čtěte smlouvy. Ptejte se kolik celkově zaplatíte za celou půjčku včetně všech poplatků a RPSN. Dobrá společnost vám tyto údaje poskytne.


6.Nezapomeňte do 14 dnů můžete bez udání důvodů zrušit smlouvu. Bez jakých koliv sankcí.


8.Co říci na závěr popřát vám mnoho štěstí, pří získání té vaší půjčky, ať je bez poplatku a bez podvodu.


Shrnutí:

  • Pozor na volaní na čísla 900viz.článek
  • Neplaťte poplatky předem!
  • Prověřujte si společnost a jednatele
  • Hledejte IČO firmy v rejstříku viz. článek
  • Hledejte informace na Googlu, Seznamu spojení typu : Název společsnoti a za to dopsat podvod, nebo jméno jednatele a dopsat podvod.
  • Zde naleznete pravdu o společnostech http://nebankovnipujcky.blogspot.com/ stačí zkopírovat adresu a vyhledat jestli tam není i ta vaše.
  • Čtěte smlouvy pečlivě, ptejte se pokud nerozumíte.

Co budete hledat:

Půjčky bez registru a poplatku

Prověřené půjčky našeho portálu

Půjčky na směnku ihned k vyplacení

Vzory smluv-smlouva o půjčce a mnoho dalších

Inzerujte snámi,přidejte i vy svůj inzerát.