Americká hypotéka - Jak se Americké hypotéky dělí?

Americká hypotéka - Jak se Americké hypotéky dělí?

finnes

Americká hypotéka bankovní

Americké hypotéky se dají rozlišit posle záznamu v registru dlužníků na 3 kategorie: Americké hypotéky bankovní, americké hypotéky družstevní a americké hypotéky bez registru. Americké hypotéky bankovní, je možné financovat klienty pouze s čistým registrem, ovšem některé banky akceptují i opožděné splátky, pokud jsou daný měsíc doplaceny. Pokud nejsou doplaceny, tak poté doporučujeme konsolidaci pomocí americké hypotéky bez registru, kde je možné okamžité splacení bez sankcí a následné refinancování americké hypotéky na bankovní americkou hypotéku. Přesné splátky a kalkulačku amerických hypoték bankovních naleznete na našich stránkách www.finnes-specialista.cz, kde v kalkulačce srovnáváme všechny banky, které poskytují americké hypotéky.

http://www.finnes-specialista.cz/americka-hypoteka-kalkulacka-srovnani

Americká hypotéka družstevní

2. kategorií jsou americké hypotéky družstevní - zde se jedná o americkou hypotéku regulovanou také ČNB jako v bance, ale americkou hypotéku poskytuje družstevní záložna. Družstevní záložna většinou akceptuje jakékoli registry dlužníků nebo hypotéku bez prokazování příjmu, ale musí být celý případ transparentní a dávat smysl. Americká hypotéka družstevní je velmi zajímavou alternativou mezi americkou hypotékou bankovní a americkou hypotékou bez registru pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků, banka jim nepůjčí, ale z nebankovní hypotéky mají obavy.

http://www.finnes-specialista.cz/americka-hypoteka-bez-registru-druzstevni

Americká hypotéka bez registru

3. kategorií je americká hypotéka bez registru. Zde je možné financovat jakékoli konsolidace bez prokazování registru. Nebankovní společnosti většinou vůbec nenahlíží do registru dlužníků. Americká hypotéka bez registru od nebankovní společnosti je velmi podobná jako americká hypotéka od družstevní záložny. Ale hlavní rozdíl je primárně v dohledu ČNB a v rychlosti, protože americká hypotéka bez registru od družstevní záložny je vždy pomalejší než nebankovní. Pokud zrovna nespěcháte na americkou hypotéku, tak poté doporučujeme nechodit do nebankovní americké hypotéky. Srovnání amerických hypotéka bez registru si můžete zajistit na www.finnes-specialista.cz, kde srovnáme většinu amerických hypoték bez registru.

http://www.finnes-specialista.cz/

 


Vaše příspěvky:
Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše € 15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com
zionloan1@gmail.com
Poděkujte nám za tento článek a sdílejte ho prosím dále.

Přidat vlastní komentář:
text
Podpis:
5+2=